| Ramonaaaa3 a întrebat:

Facultatea de Constructii din Cluj sau Facultatea de Robotica din Brasov?

Răspuns Câştigător
| Paradøx a răspuns:

Pai sunt facultati diferite, de la cer pana la pamant.

Ambele sunt bune, in sensul ca poti sa scoti bani frumosi dupa, asta daca te remarci. Acum depinde ce iti place mai mult, e greu sa decidem noi, tu te cunosti cel mai bine happy

Eu sincer parca as merge pe robo, ca mi se pare mai interesant si mai pe "stilul meu"+ ca pe diploma o sa scrie "inginer", motiv sa te dai mare.
Banuiesc ca intrebi pentru ca pana pe 26 trebuie sa dai confirmarea.

Also, daca te-ai inscris la inginerie in BV, si probabil te cheama Ramona (ca na, asa ai numele aici si esti singura Ramona de pe liste la robo), vad ca ai medie mare, si probabil nu o sa ajungi la robotica, pentru ca se mai elibereaza locuri si te pune automat mai sus(chiar daca vrei sau nu, ca asa ai pun optiunea ). Deci, daca esti una si aceeasi persoana de pe liste, probabil o sa ajungi mai degraba la AINA/IETC/CALC/ITEI decat la robo,; daca cumva nu esti tu aia de pe liste, scuze de confuzie, nu sunt cel mai bun stalker happy