| andreea567890123 a întrebat:

Facultăți bune din care sa castig? La inginerie? Ce sa aleg de acolo?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inginerie electrica. Invata si programare. Mai este si robotica. Se cere foarte mult in domeniul ingineriei si salariile sunt de pe la 2000 euro in sus pentru inginerii priceputi.

2 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Oamenii buni castiga bine nu facultatea iti asigura un castig bun.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Eu in locul tau as alege sa imi salvez sufletul si sti de ce pentru ca viata e de rahat.