| MillerWxz a întrebat:

Facultati ce nu merita facute?

5 răspunsuri:
| Apokales a răspuns:

Specializarile finante si banci, management, marketing si lista continua.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Apokales):

Finante banci mai merge, nu e chiar asa praf happy Se mai angajeaza omul intr-o banca ceva.

| Apokales a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu chiar, finante si banci este o specializare praf ca si jurnalismul.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Apokales):

Jurnalism e foarte buna daca ai pile la TV happy Da si fara ea merge daca te baga la inaintare cine trebuie happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pfuuu. Mai da sunt multe rau: Educatie fizica si sport, geografie, marketing, publicitate, stiinte politice, administratie publica, comunicare si relatii publice, sociologie, business, filosofie, management, relatii internationale etc etc. Sunt foarte multe de 2 lei.