| Kinus12 a întrebat:

FUNDA!
Sunt clasa 10a profil:stiinţele naturii
M-am găndit la o facultate pe care dacă o termin am loc de muncă sigur, cu un buget acceptabil şi daca totusi sunt la stiinte sa nu fie asa greu facultatea.(stiu ca medicina e grea deci altfel de facultate.dar sa am un salar bun)

7 răspunsuri:
| anamariarot a răspuns:

Incearca asistenta medicala, kinetoterapie, dar sa te si pasioneze...

| Kinus12 explică (pentru anamariarot):

Căt e salariul pe luna la astea 2 pe care l-ai enumerat?

| Kinus12 explică:

Şi inginerul biotehnolog cu ce se ocupă şi căt primeşte salariul pe lună?

| Seven07 a răspuns:

"Sa nu fie asa grea facultatea", atunci n-o mai face, vrei " loc de munca sigur, buget acceptabil si facultate usoara" spiru haret.

| volumexd a răspuns:

Politehnica. Sunt multe sectii si iesi cu salariu de la mare la foarte mare.

| asdfqwer1234 a răspuns:

Si eu sunt in clasa 10a la acelasi profil. Ma gandeam la geofizica dar nu sunt sigur.

| Seven07 a răspuns (pentru asdfqwer1234):

Facultatea de geofizica este realmente usless. Crede-ma sunt zeci de oameni care termina facultatea cu master cu tot si lucreaza pe salariul minim, eu cunosc cativa.