| ursuletul46 a întrebat:

Heei! As vrea sa dau la un liceu militar. Este adevarat ca nu ai voie sa mergi acasa in weekend?

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Eu zic sa nu-ti strici tineretea. Mergi la un liceu civil si vezi ce-ti place. Apoi, daca vrei, poti sa dai la Academia Militara. Eu asa am facut. desi si tatal meu a fost militar, m-am dus si am facut liceul civil apoi am dat examen la armata si ma bucur de asta. Nu mi-am pierdut copilaria prin armata.

Răspuns utilizator avertizat