| Laura20035647 a întrebat:

Hei! Am foarte multe întrebări cu privire la profilul de actorie.Va rog răspundeți-mi cât mai detaliat.
1)In ce constau probele de atitudini?
2)După ce termin liceul ce trebuie sa fac ca sa devin actrița?
3)Pot sa devin ceva in viața cu acest profil?
Nu am habar dacă am măcar talent la actorie însă as vrea sa încerc.Iar acum întrebări despre profilul științe ale naturii:
A)Ce pot deveni după ce termin liceul?
B)Ce facultăți pot urma?
Va rog ajutați-ma! M-am gândit la aceste doua variante și nu știu pe care sa o aleg.

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

1)In ce constau probele de atitudini?
Unui fost coleg i s-a cerut să mimeze singur o scenă în care cumpără și dăruiește o floare iubitei sale.

2)După ce termin liceul ce trebuie sa fac ca sa devin actrița?
Să dai admitere la o facultate de profil.
3)Pot sa devin ceva in viața cu acest profil?
Actriță de teatru sau de film.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu pot să precizez așa cum dorești dta. De la salarul minim pe economie la 1 milion $ la turnarea unui film, la o actriță de top la Holywood în State sau la Bolywood în India.