| Minodora_Sandu_2001 a întrebat:

Hei. As dori sa ma lamuresc cu un lucru. Eu sunt talentata la desen, asa ca vreau sa ma duc la liceul de arta. Insa, as vrea sa fac o alta facultate care nu are absolut nicio treaba cu desenul, mai exact psihologia. As putea face lucrul acesta?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, se poate, nu are mare importanta profilul liceului absolvit, importante sunt diploma de bacalaureat si reusita la admitere.

| Aberdeen a răspuns:

Da, desigur că ai putea! Și nu ar fi nici greu. Chiar dacă ești la liceu vocațional, științele sociale se fac. Psihologie ai în clasa a 10-a.
happy