| Sașa234 a întrebat:

Hei! As vrea sa urmez o cariera in armata insa am doua intrebari care ma impiedica inca sa ma inscriu! Care e limita dioptriilor(eu port -2, 5 si -2)? A doua intrebare e ca eu m-am nascut doar cu un rinichi(functioneaza perfect), as putea candida in situatia mea?
Rog seriozitate.
Ofer funda!

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"m-am nascut doar cu un rinichi...Rog seriozitate"

no offense dar asta or să-ți zică cei de la comisia medicală

| Sașa234 explică (pentru sierra1):

Pai totusi daca eu ma simt bine si sunt am o stare buna de sanatate, pana la urma nu am nici o vina ca asa m-am nascut?

| Sașa234 explică (pentru sierra1):

Mai ales ca eu chiar imi doresc mult sa profesez in aceasta meserie...e un vis.

| sierra1 a răspuns (pentru Sașa234):

De acord cu tine dar vointa ta nu e totul. Acceptă și te reorientezi