| Georgy78 a întrebat:

Hei! Cate pagini trebuie sa curpinda o lectie de atestat la profil economic si cum trebuie realizata astfel incat sa fie cat mai pe intelesul tuturor?

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Eu cred că răspunsul e la profa ta pe care ar trebui s-o intrebi, doar ea e cea/cel ce-ți dă nota

ce zici?

| Georgy78 explică (pentru sierra1):

Atat timp cat am intrebat pe acest site, ci nu pe profesoara mea, inseamna ca imi era mult mai la indemana sa ma ajute cineva de aici care este in cunostinta de cauza. ce zici?

| sierra1 a răspuns (pentru Georgy78):

Mami, nu "cineva de aici" iți dă notă și te trece sau nu la atestatul ăla ci PROFA ta. Așa că cine e cel mai indicat - unicul chiar - să-ți răspundă?

Ce zici?

| Georgy78 explică (pentru sierra1):

Iar daca profa, din anumite motive, nu ma poate ajuta, astept sa imi pice raspunsul din cer? nu degeaba am intrebat pe site-ul asta. asa ca, mami, daca nu ai nicio idee in acest domeniu si nu ma poti ajuta, da scroll intrebarii mele. kisses

| sierra1 a răspuns (pentru Georgy78):

" Georgy78: profa, din anumite motive, nu ma poate ajuta"

- Mami, dacă profă-ta nu-ți poate spune nici măcar "Cate pagini trebuie sa curpinda" atestatul ăla, ai două variante: ori nu-l mai dai ori ai deja nota zece.

așa că mami, e de bonton să zici "merci" dacă nu te doare tastatura