| Andreea202 a întrebat:

Hei! Ce părere aveți despre Facultatea de Administrație Publică ASE? Mi-aș dori enorm de mult să studiez la acesta facultate și chiar la management sau bussines. Dar am o mare piedică care imi tine visele pe loc. Limba engleză nu ma descurc deloc cu ea deoarece in clasele primare profesorii au lucrat mai mult cu alți colegi care știau iar pe restul i-au lăsat fără nicio explicație. Si la liceu s-a intamplat aceeași chestie. Imi doresc enorm de mult si acesta este visul meu sa fiu studentă la ase. Imi puteți da un sfat cum să rezolv acesta problemă sau dacă mai poate fi rezolvată? Mulțumesc!

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Poate fi rezolvată. Sunt nenumărate cursuri de engleză online.