| simplegirl2 a întrebat:

Hei! cum poti face bani online (legal; nu poker etc.)
in afara de reprezentant la firme cosmetice si sondaje platite?

10 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

Videochat.Se plateste chiar bine.

| tehno125482 a răspuns:

Fa-ti un site contra cost.
fa-ti un site gratuit cu reclame.
fa-ti un canal de yotube.
devino gamer.
inca 2 tehnici le poti gasi aici:
https://laurentiumihai.ro/bani-pe-internet/

| tehno125482 a răspuns (pentru tehno125482):

Funda?

| suntserios a răspuns (pentru tehno125482):

Daca avea cunostinte atat de solide de SEO incat sa scoata bani din reclame, Youtube si alte site uri nu cred ca mai putea intrebarea asta

| tehno125482 a răspuns (pentru suntserios):

Frate el mi-a pus o intrebare eu i-am dat un raspuns

| tehno125482 a răspuns (pentru suntserios):

Imi pare rau ca am postat aceeasi propozitie de 2 ori!
gresisem destinatarul!

| Goddess23 a răspuns:

Buna. E destul de greu sa gasesti un site legal de unde sa iti iasa banii atat timp cat nu ai cunostinte in domeniu de IT Grafician sau traducator scriitor etc. Un simplu om nu poate face bani decat prin sondaje sau vizitand anumite linkuri ori sa iti faci un blog unde sa dai voie diferitelor firme sa isi faca reclama pe blogul tau dar chiar si asa suma castigata nu e suficienta si necesita o mare parte din timpul tau.

| RonaldCasian a răspuns:

Pot sa faci site-ului contra cost. Dupa ce înveți să faci un site, bani vor fi ușor de fac.