| Dorina789 a întrebat:

Hei.Dau funda! Imi poate spune cineva dacă la Oradea este mult mai greu de intrat față de Câmpina? Și cate locuri sunt la ambele?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Unde, cum si in ce fel? Pe sosea, pe camp, pe autostrada?

| Dorina789 explică (pentru darrio2007):

Dacă este vorba de Oradea și Campina sunt școli de politie! Nu camp unde esti tu probabil

| darrio2007 a răspuns (pentru Dorina789):

Asta stii tu dar era bine daca aflam si noi, din intrebarea ta. Vad ca ai o „multime" de raspunsuri. De ce oare?

| Dorina789 explică (pentru darrio2007):

Da,pe câmp lângă tine!

| darrio2007 a răspuns (pentru Dorina789):

Te astept cand iese lucerna. Sa culegem, ca am iepuri acasa.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

De intrat unde, de intrat la ce? Liceu? Locuri la ce?

| Dorina789 explică (pentru sadrian46):

Scoala de agenți de politie!

| sadrian46 a răspuns (pentru Dorina789):

Ce note ai? Dacă îți place să înveți cât de cât.
Dacă îți place un domeniu.
Alegi dreptul.
Apoi la SRI.
Tot agent, dar nu te ocupi de hoții mici, aperi țara, pe noi toți.