| LupinRemusSnape a întrebat:

Hei!
Pot deveni politist daca am o forma usoara de astm bronsic.Adica, daca trec toate probele, am vreo sansa? Multumesc.

2 răspunsuri:
| FoxyM a răspuns:

Salutare! Daca efectuezi toate probele cu rezultate excelente, tot va exista acea vizita medicala! Acolo iti vor efectua toate tipurile de analizele si posibilitatea aflarii micii tale probleme este foarte mare! Totusi incearca, ca nu ai nimic de pierdut! Meriti "a doua sansa"

| Hutzy95 a răspuns:

Ce ai rezolvat? Ai mai devenit polițist?
Ca eu am aceeași afecțiune ca tine și as vrea sa dau admiterea în politie și mi-e frica sa nu ma pice la examenul medical