| Deidara554 a întrebat:

Hei.Stiu ca in Romania exista licee care au si camine in care locuiesc studentii.In afara este la fel? Daca da,in ce tari? Stiu ca in Londra nu este liceu,este scoala secundara, dar acolo exista asa ceva? Funda happy

1 răspuns:
| Danzell a răspuns:

Hmm in afara ar trebui sa fie scoli care functioneaza pe sistemul de Boarding School. Eu aici nu prea am vazut. Personal nu stiu decat de o singura scoala dintr-un oras din Jud Olt.
In orasele mai mari gen Bucuresti nu cred ca o sa gasesti decat apartamente de inchiriat.
La facultati am vazut ca sunt multe care au si camine