| BeautyInsiderRalu a întrebat:

Hei toata lumea...sunt in clasa.a7a, dar sincera sa fiu mi-as dori nespus de mult sa ajung la Colegiul National de Arta Ion Vidu Timisoara, la sectia ACTORIE. Si sora mea mai mare a fost acolo dar nu mai tine minte ce medie generala trebuie sa ai pentru. a intra. Si as mai avea o intrebare, pentru a intra acolo media din cls. a8a conteaza sau mediile din cls. 5-8? fundita pentru. cel mai bun raspuns, multumesc anticipat!happy

Răspuns Câştigător
| Ivonaa a răspuns:

Hei!
Dacă tu vrei să faci actorie, atunci eu te susțin să faci exact asta dacă e ceea ce îți dorești.
Dar pentru a intra contează media din clasele 5-8, acum nu știu sigur dacă asta contează atât de mult.
E puțin probabil să îți dea un fragment pe care să-l joci să vadă de ce ești în stare.
E bine totuși să te duci și să te interesezi din timp!
Multă baftă îți doresc!

| BeautyInsiderRalu explică (pentru Ivonaa):

Iti multumesc ft. mult pentru raspuns!:*

| Ivonaa a răspuns (pentru BeautyInsiderRalu):

Oricând; D

1 răspuns: