| yukibi a întrebat:

Hei TPU! Am nevoie de câteva păreri.Credeți că merită să învăț o limbă străină mai grea(de exemplu îmi place mult japoneza),să învăț această limbă la facultate ori singură,iar apoi sa predau celor care vor sa învețe această limbă, adică meditații?

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca iti place de ce sa nu o inveti. Dar la ce ti-ar folosi?

| Bianca1203 a răspuns:

Dacă îți dorești cu ardoare acest lucru e imposibil sa nu-l ai ...luptă pentru visul tău și vei vedea roadele.
Da, de ce nu?