| Msk2002 a întrebat:

Am o întrebare. După ce termin liceul as vrea sa merg pe partea de it, mai mult pe telefoane (gen chestii cu ios, Android, aplicații etc). Pe ce profil ar trebui sa merg la facultate și se câștigă bine în acest domeniu? Ce slujba as putea avea?

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Viitorul tău profil (dacă iei examenul) este Electronică și Telecomunicaţii.
Intâi iei bac-ul apoi intri la facultă apoi absolvi apoi îți pui problema ce slujbă ai avea (oops, și asta e cu concurs)

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dacă-i pentru mine, să fii iubit, dacă nu, la fel

| Msk2002 explică:

Poate tu ești obsedat de jocuri. Eu personal ju ma joc deloc pe telefon, doar îmi place partea de interior, hardware, software ios Android

| Msk2002 explică:

Ms

| Hiperbuburuza a răspuns:

Mate info normal

| Hiperbuburuza a răspuns:

Mate info