| Ana0127 a întrebat:

Am o întrebare. sunt clasa a-7-a și vreau să mă pregătesc din timp pentru evaluarea națională. Dar vreau să vă întreb cam cât de greu este. clasa a-5-a și a-6-a le-am luat în glumă. tocmai acum am realizat că trebuie să învăt...
Deci. Cât de greu este la examen?
Și. Pot să iau mai mult de 9?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Ai timp de acum, daca te si apuci de pregatire si iti si dai interesul o sa iei note foarte mari.

2 răspunsuri:
| NAT0 a răspuns:

Poți lua și 10. laughing Dacă îți pică ceea ce ai învățat, oricum nu e cine știe ce, e doar un simplu test.

| Ghita_Petre_Codrut_1994 a răspuns:

Atata timp cat stii toate textele argumentative, depinde si cat de greu va fi
Nu m-am omorat cu invatatul dar asta nu-ti da motiv sa faci la fel, eu as zice sa mergi pe pricipiul ca ce tibse preda in clasa e de ajuns, nu e absolut nici un motiv de panica sau stres, stai linistita