| CBunazioiu a întrebat:

As vrea sa devin reprezentant Oriflame si am vazut ca o data la 3 saptamana daca strang o comanda minim de 50 de lei primesc comisioane si cadouri.
Dar comanda de minim 50 de lei trebuie sa fie doar a unei singure persoane sau poate sa fie mai multe produse a mai multor pesoane astfel adunate sa faca macar 50 de lei sau mai mult?
Sper ca intelegeti ceva
Multumesc anticipat!
Dau funda

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Normal ca poti si de la mai multe persoane, totalul comenzii sa fie minim 50 de lei, lor le pasa de bani nu te intreaba de la cate persoane ai strans.

| LaviniAndreea16 a răspuns:

Buna!
Eu sunt consultant Oriflame, mi se pare ca iti ofera cele mai multe avantaje. Daca doresti sa-ti ofer mai multe detalii, imi poti trimite un mesaj.o sa-ti raspund cu drag!

| Stefana33 a răspuns:

Buna! Daca vrei sa fii consultant Oriflame te pot ajuta si inscrie eu! Si iti trimit si catalogul Oriflame curent GRATUIT! Trebuie doar sa ma contactezi la adresa tstefana@yahoo.com si iti raspund si la toate intrebarile si neclaritatile pe care le ai