| RadXx a întrebat:

Hei TPU, ati putea sa imi spuneti cam ce trebuie pentru a intra la mascati? trebuie o scoala speciala neaparat? dar mai important ca tot trebuie bacul neaparat? cam ce conditii ar trebui pentru a intra la mascati, multumesc...

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Exista scoala de "mascati" la care poti merge numai atunci cand ai terminat cu bine liceul, adica ai luat si bacul.

| RadXx explică (pentru neutrino):

Chiar trebuie neaparat? :O -_- un baiat mi-a spus ca nu trebuie neaparat :/

| neutrino a răspuns (pentru RadXx):

Sa-ti spun ca exista printre mascati si tineri cu facultate?

| RadXx explică (pentru neutrino):

Da,aceea sunt oameni cu multa carte, dar eu am intrebat doar daca trebuie bacul neaparat fiindca nu sunt lamurit sau nu

| neutrino a răspuns (pentru RadXx):

Raspuns final si corect:da. Si stiu foarte bine ceea ce-ti spun. Exista si exceptii pentru marii sportivi care au facut performanta.