| Pushing a întrebat:

Hei TPU desi e inca devreme m-am decis sa merg la academia nationala de informatica din Bucuresti de unde as vrea sa ma fac agent in SRI.Intrebarile mele sunttongueot sa ma angajez pe parcursul facultatii acesteia?
Se dau examene, teze?
Stiti pe cineva care mai vrea sa intre acolo?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Academia din care iesi ofiter SRI se numeste Academia de Informatii "Mihai Viteazul" Bucuresti.
Se sustin examene semestriale si anuale, depinde de perioada pe care se face materia. Nu se dau teze dar se fac seminarii.
Nu te poti angaja pe timpul facultatii, este un program strict.

| Violleta2022 a răspuns:

Da, poti lucra part time la McDonalds sau KFC ori la distribuit pliante, ca sa-ti raman timp si de cursuri.

| doctorandus a răspuns:

De informatii (spionaj, contraspionaj), nu de informatica. http://animv.ro/

| Pushing explică (pentru doctorandus):

Imi cer iertare pentru greseala mea de exprimare.