| Pushing a întrebat:

Hei tpu.Eu sunt din Alba Iulia si as vrea sa dau la ANIMV din Bucuresti dar nu stiu cum sa fac ca am vazut ca inscrierile incep din februarie si trebuie sa fi prezenta la cursuri in Martie si nu stiu cum sa fac si cu ANIMV-ul si cu liceul?( ca sa fiu prezenta sau daca spui la liceu, la director unde mergi nu te pune absenta?)
PARERI pls.

1 răspuns:
| doctorandus a răspuns:

Pai daca te poti inscrie abia dupa ce ai luat bac-ul si normal ca te inscrii dupa ce iei bac-ul.