| anonim_4396 a întrebat:

Stiu ca la Craiova la admitere la facultatea de medicina se da admitere la biologie si chimie/fizica la alegere. La Cluj nu e la fel? Ca am avut o discutie cu o fata care auzise ca la Cluj se da doar la bio si chimie.

Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

Are dreptate! --- la Cluj, materiile de admitere sunt biologia si chimia.Candidatul NU alege intre fizica si chimie!
Informatia poate fi verificata aici:
http://www.umfcluj.ro/Detaliu.aspx?t=noutati&eID=870&c=16682&m=0&y=0

1 răspuns:
| deadwillow a răspuns:

Admiterea la medicina e la fel peste tot oh go on