| valeryan4 a întrebat:

Hei TPU urmez un Liceu cu Profil Electronica Automatizari si ma pricep foarte bine la Electronica si la PC in special Hardware ce credeti ca as putea face in continuare?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te la mate-info sau telecomunicatii

| Predator30 a răspuns:

Salut,eu zic sa mergi pe domeniul asta si iti recomand Politehnica specializarea Informatica si Automatizari...O zi buna!

| NeymarJr11 a răspuns:

Crede-ma continua pe profilu asta te ajuta sa iti repari PC, + o sa fi cautat pentru firme, sa te angajeze, sa stii si putin engleza o sa te lovesti de ea pe viitor, eu am pc praf si nu stiu sa il fac sunt la liceu pe profil electronica si automatizari clasa 9 am trecut a 10 nu m-i-a placut la inceput dar vad ca ma lovesc de pc in viata si o sa pun mana pe carte tongue, deci iti recomand sa continui pe ce ai inceput, si nu uita engleza e mai importanta ca romana, in unele situatie, sa stii esentialu tongue

| EMike a răspuns:

CIBERNETICA! big grin
Ar fi ceva sa avem un roman super bun la asta. Nu am auzit de multi.

| JustLiv a răspuns:

Ai putea devenii foarte bine un/o informatician/a.