| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU, vreau sa stiu ce parere aveti despre Michael Jackson, mie personal nu-mi vine sa cred ca au trecut atatia ani de la moartea sa, nu-mi vine sa cred cat de rapid s-a scurs timpul asta, am copilarit cu el, imi este dor de muzica lui, muzica adevarata compusa din suflet, dor de momentele in care incercam sa ii imit pasii de dans, muzica aceea care transmitea cu adevarat ceva si te facea sa visezi si iti oferea speranta, Muzica de acum parca este lipsita de esenta, lipisita de acel ceva care sa dainuiasca in timp. Am dat azi de piesa asta si mi-am adus aminte, nici acum nu imi pot imagina cum de au existat oameni care incercau sa il doboare, versurile sunt atat de.n-am cuvinte :(

http://youtu.be/ILqXjG-HBCM

1 răspuns:
| Donsavas a răspuns:

Nu este categoria potrivita. Te rugam sa stergi intrebarea si sa o pui la categoria ''conversatii''