| N3v3rG1v3Up a întrebat:

Vreau sa urmez o facultate de teologie baptista din oradea. Am doua intrebari:

Pot sa fiu si pastor si profesor in acelasi timp (fara sa fac alte studii).

Cat castiga un pastor pe luna?

Dar un profesor de religie (baptista).

Dau funda! Multumesc

1 răspuns:
| JustBlackNoGrey a răspuns:

Nu mai bine mergi tu la facultatea de teologie ortodoxa? e drept, ai avea mai multe de invatat, dar baptismul s-a desprins doar acum cateva zeci de ani de ortodoxism

la castig, nu castigi mult. prima data minim pe economie. cu vechime, poate ajungi la 2.000 de lei...