| AC_Andreea_1984 a întrebat:

Hei! Vă rog dați-mi idei pentru a crea un videoclip. Vreau să-l postez pe Youtube.

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Jager a răspuns:

Fa orice crezi tu. Doar nu fa prostiile alea cu sunatu la 666, 888. da ma rog. daca faci, vei avea multe vizionari pentru ca in ultima perioada tot mai multi idioti fac asta.

| BeSmart17 a răspuns:

Spune asa.
Buna manumesc. am. ani sunt noua pe Youtube si imi place sa. Haide-ti sa facem provocari.Cand se termina provocarile spui daca mai vreti sa fac provocari scrieti in comentarii

| HelloWorld00 a răspuns:

Tutorial cum sa devii sirena (parodie sau serios, tu decizi) laughing)