| adela2012 a întrebat:

Hei! Vreau sa dau la Facultatea de Comunicare si Relatii Publice. Am observat ca de aici poti lucra in diverse domenii, are destule meserii. Imi puteti da mai multe detalii? Nu de pe internet, deoarece de acolo m-am documentat destul de mult. Mai sunt curioasa daca dupa terminarea facultatii imi voi gasi un loc de munca.

1 răspuns:
| HTH a răspuns:

Singurul loc de munca ce imi vine in minte (citind numele facultatii) este in cadrul HR ( resurse umane). Sper sa nu gresesc. Ala e un loc de munca bun. Succes!