| Bxbsjajl a întrebat:

Hei, vreau sa imi recomandati un liceu. Sunt de la tara, asa ca nu vreau ca noi colegi sa se poarte naspa cu mine. De medie nu e problema ca invat f bine. Vreau sa fie unul modern si sa arate in stare buna. Daca se poate si sa existe activitati in afara orelor. Sa sa invete carte foarte bine si sa nu fie profesorii exigenti rau. Liceu din Bucuresti! Mersi mult! :*

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

In absolut fiecare liceu vei gasi acei copii complexati care se vor lua de altii tocmai ca le intuiesc aceste frici, in cazul tau faptul ca vii din mediul rural, ceea ce nu mi se pare nimic rau atata timp cat ai o igiena corespunzatoare, esti educata si te porti cum trebuie,