| Etro a întrebat:

Hei, vreau să știu dacă cunoașteți vreun manager de la Mixton Music ce e in cautare de copii. Vreau sa devin cântăreața, am voce însă nu e lucrată si am 15 ani aproape. Imi doresc sa devin cântăreața cât mai repede însă am nevoie de cineva care să ma îndrume. Unica companie la care aș vrea sa intru este mixton music. Am incercat sa trimit demo-uri insa nu mi-a mers. In inregistrarile de la telefon sau altele vocea mea suna diferit față de cea reală fiindcă am o problemă cu microfonul si nu mă aud bine. Chiar as vrea sa știu dacă cunoașteți persoane ce lucreaza acolo, cântăreți sau manageri ce m-ar putea prelua☺️☺️

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu te poate prelua nimnei, daca nu trimiti inregaistrari bune, unde vocea ta se aude clar si evident, trebuei sa fie foarte-foarte buna, ca sa-i impresionezi sis a vrae sa lucreze cu tine.
dar, nu ai cums a ajungi la companii de inregistrati muzica, odata ce tu esti incepatoare in ale uzicii si nu ai voce lucrata, nu cunsoti note muzicale samd.
Mergi al Scoala Populara de arta sau Casa Tineretului din orasul tau si cauata un profesor de canto, care sa te testeze si daca esti buna si ai voce, sa te accepte a te medita si prepara.