| Alinaana123 a întrebat:

Hei! Vreau și eu să știu, de exemplu, diferența dintre academiile militare și liceele militare. Sunt interesata de o carieră în acest domeniu și internetul mai mult m-a făcut confuză. Mulțumesc anticipat!

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ionela mamă, dacă chiar e cum zici, concentreză-te mai intâi pe liceu și apoi te dumirești (din mers) ce-i cu "academiile militare "

| sierra1 a răspuns:

Deși văd ca ai mai avut un "puseu" de curiozitate aici și păra a te fi lămurit

https://www.tpu.ro/......ajungi-as/

| Alinaana123 explică (pentru sierra1):

Mersi!

| sierra1 a răspuns (pentru Alinaana123):

Să fii iubită!