| Raluka_Mocanu_1999 a întrebat:

Heii am o intrebare. Daca dau la ASE la facultatea de economie teoretica si aplicata la specializarea de economie si comunicare economica in afaceri trebuie sa mai dau testul la o limba straina avand in programa doar un curs de limba straina?

Răspuns Câştigător
| laSoledad a răspuns:

Testul de limba straina se da doar daca cei 3 ani de licenta ii faci in engleza sau alta limba. Daca e cu predare in limba in romana, atunci nu dai. Faptul ca ai in programa o materie care se numeste Engleza, sau alta, nu necesita sa dai examenul de limba, doar daca toate materiile le faci in limba straina respectiva.

| Raluka_Mocanu_1999 explică (pentru laSoledad):

Mulțumesc frumos ????

| laSoledad a răspuns (pentru Raluka_Mocanu_1999):

Cu placere? Funda?