| pufosicaa a întrebat:

Heii! Am si eu nevoie de ajutor, as vrea sa devin actrita, nu neaparat in filme, vreau in reclame sau in alte chestii... Am auzit de ceva castingtv.ro care te poate ajuta, dar nu sunt sigura adica e gratis ca sa te inscrii, e buna aceasta companie, sunt de incredere, ce varsta trebuie sa ai? Va rog ajutati-ma

8 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Mai bine înscrie-te la școala de televiziune (STV), știu ca e in București și la început eu am zis ca e aiurea, ca e degeaba, dar o cunoștința chiar s-a angajat in televiziune.

| pufosicaa explică (pentru Bondarel99):

Eu as vrea sa apar in reclame sau sa fac niste poze pentru reviste sau chiar si in filme dar nu cred ca ajung chiar asa de departe, si as fi foarte curioasa ce varsta trebuie sa ai

| Bondarel99 a răspuns (pentru pufosicaa):

Daca erai din Bucuresti se gaseau usor astfel de oportunitati, dar ca sa faci asta trebuie sa fii talentata, frumoasa, carismatica, dezinvolta...intr-un oras mic ca Braila nu prea ai cum sa gasesti,

| Violleta2022 a răspuns:

Normal ca nu-i gratis sa te inscrii si sa faci cursuri la ei, ca pana la urma totul se plateste.

| pufosicaa explică (pentru Violleta2022):

Macar stii cat ar costa?

| Violleta2022 a răspuns (pentru pufosicaa):

NU stiu cat costa, ca nu m-a interesat, dar am citit pe aici fete care au spus ca s-au inscris si au platit inscrirerea, apoi au intrat la cursuri si au latit cursurile.
Tu cauta in orasul tau asa ceva, ca nu poti calatorii dintr-un oras in altul cand trebuie sa mergi al cursurile alea.

| pufosicaa explică (pentru Violleta2022):

Ai stii ceva din Braila sa cuprinda varste mai fragede de vreo 10 in sus? sau de la 12, 13, 14?

| Violleta2022 a răspuns (pentru pufosicaa):

Vorbeste cu mama ta si se va interesa ea in ce conditii se pot face poze de portofoliul, inscrirea si participarea la cursuri.
Ea se poate interesa local, printre prietenele ei, colegele de scoala, vecine, gaseste ea.