| Maria_Ana_1987_HNut a întrebat:

Heii, ma puteti ajuta putin, in cazul in care nu ocup timpul valoros al unor oameni frumoosii?!
As vrea sa stiu ce licee din Bucuresti, prin zonele Piata Unirii, Calea Victoriei. au camine!
Daca stiti va rog frumos sa-mi raspundeti. Am urgent nevoie de ajutor.Please happy

Răspuns Câştigător
| Danzell a răspuns:

Ia un numar de telefon, si suna acolo. ei ar trebui sa iti spuna. nu cauta mail ca o sa astepti pana la pastele cailor.

spui si tu buna ziua, daca poti sa pui o intrebare doua legat de liceu si intrebi daca au camin.

3 răspunsuri:
| Danzell a răspuns:

Cele din centru ma indoiesc ca au asa ceva.

pe la unirii ai asa. Kretzulescu, matei basarab, eminescu(parca?)
spiru haret, hermes.
pe calea victoriei nu ai nici un liceu. sunt in zona relativ apropiata george calinescu, sf sava, tonitza

| Maria_Ana_1987_HNut explică (pentru Danzell):

Am gasit la Iulia Hasdeu, scrie pe net ca are camin, dar nu e niciun alt detaliu. straight face

| Diana8181829 a răspuns (pentru Maria_Ana_1987_HNut):

Ai aflat? Sunt si eu interesata

| Danzell a răspuns (pentru Maria_Ana_1987_HNut):

Ia un numar de telefon, si suna acolo. ei ar trebui sa iti spuna. nu cauta mail ca o sa astepti pana la pastele cailor.

spui si tu buna ziua, daca poti sa pui o intrebare doua legat de liceu si intrebi daca au camin.