| Stefi3Unicorn a întrebat:

Heiiii... As vrea sa imi fac un blog... Dar intai vreau sa ma interesez despre asta. Stie cineva ceve? Sau ceva link-uri. Si mi-ar prinde bine putin ajutor de cum mi-as putea deschide un blog. Promit funda. Pls help me.No hate. Nu ma cunoasteti si nu stiu cat ma duce mintea.

Răspuns Câştigător
| jasmin1rose a răspuns:

Daca ai deschis un cont de gmail, atunci toti ce trebuie sa faci este sa intri pe Blogger.
Mai departe te vei descurca singura. Prima data dai click acolo unde scrie ''Blog nou".
De acolo vei incepe sa-l formezi. Trebuie sa te gandesti la titlul blogului tai, la adresa blogului (de ex. jurnalulmeu.blogspot.com si cum vrei tu sa arate.

Nu e deloc greu.

*daca nu te descurci poti sa-mi scrii

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Stie Google, ia intreaba-l!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E foarte simplu. Creezi blog prin Google cu www.blogger.com. E cel mai popular site cu blog-uri.

| Anonimsilver a răspuns:

Ce vrei sa stii mai exact despre crearea unui blog? De ce vrei mai exact sa iti faci? Un blog e destul de greu de intretinut. Despre ce vrei sa il faci?