| JessyF a întrebat:

Hello!
Am visat ca sunt pe scena si cant, ceea ce vreau foarte mult sa fac, doar ca sunt foarte rusinoasa si ma inrosesc la orice pas!
Ce inseamna asta?

Răspuns Câştigător
| DurexBun a răspuns:

Inseamna ca starea ta emotionala nu e prea bine dezvolatatahappy Dar e ok. Emotiile sunt normalehappy

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu fiind o fire mai emotiva, dorintele tale, temerile, ingrijorarile sau alte emotii mai puternice se transforma in visuri. Cred ca aproape in fiecare seara visezi cate ceva happy

Răspuns utilizator avertizat
| AleXu224 a răspuns:

La orice iti place cel mai mult iti apar emotiile, abosulut la orice.
Ca si la mine la engliza cand a venit inspectia, sunt al mai bun din clasa la engleza si sunt vreo 47 de copii in clasa a 5-a, doamna profesoara conta pe mine ca sunt al mai bun si poc m-am incurcat de emotii laughing norocu meu ca mi-am revenit si doamna mia da un zece si mi-am zis (doamne colcaie cacalogu asta de note de zece la engleza laughing.
Da nu-i nimic ca te obisnuiest cu timpuwinking

| FelixDilanMen a răspuns:

Nu esti populara! Ce poate sa insemne!

| miranda90 a răspuns:

Inseamna ca gandurile tale din zi se transpun in vise, iar asta inseamna nimic. Nu iti trai viata visand, ca astfel o sa ramai pe loc. Cat despre vise, nu reprezinta nimic, nu au nici un sens.