| BuduleanLaura a întrebat:

Hello. Aș dori să dau în toamnă la psihologie, în cadrul universității Babeș Bolyai din Cluj. Ce ar trebui să învăț pentru admitere? Ajunge să învăț dintr-un manual de clasa a zecea sau am nevoie și de alte materiale? Dacă da, de unde pot face rost de ele? Dau fundă oricui îmi poate da mai multe detalii. Mulțumesc anticipat.

1 răspuns:
| christine99 a răspuns:

Nu prea cred ca vor fi locuri la psihologie UBB in toamna. Mai bine orienteaza-te spre alte universitati, daca chiar ai o pasiune pentru asa ceva, inveti oriunde.