| anonim_4396 a întrebat:

Hello... Imi puteti spune cum este viata de student la Constanta. Imi place mult orasul, mai ales ca pot vedea marea oricand am chef. Imi spuneti cam de ce suma as putea avea nevoie sa ma intretin(mancare, cazarea la camin, transport). Vreau sa ma intretin singur, parintii nu ma pot sprijini. As putea gasi usor un loc de munca part time?

1 răspuns:
| JackR a răspuns:

Cum e viata de student la Constanta, nu prea stiu. Dar pot sa-ti spun ca iarna nu este atat de "vesel" pe cat crezi tu, orasul este aproape "mort". La fel si cu job-urile part-time, desi in publicitate sau vanzari poti sa gasesti cate ceva. In plus, comparativ cu alte orase, viata la Constanta este scumpa.