| AnaDenisaIsabela66 a întrebat:

Hello! Mi-ar placea foarte mult daca m-ati ajuta cu ceva.
Știe cineva mai multe detalii despre niște facultăți de actorie din India?
Mi-as dori foarte mult să ajung actrița.Studiez actoria.Multumesc!

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Acum am inteles de unde atat lobby pentru India.
Serios acum, India nu e cum o vezi tu in filmele de la Bollywood. Alea sunt doar iluzii... probabil ai 12-13 ani si esti facinata de TV

| AnaDenisaIsabela66 explică (pentru suntserios):

Am 16 anirolling on the floor))))
Și eu chiar vreau sa studiez acolo.Mai ales că fac cursuri de actorie la liceu.
Nu e vorba că sunt fascinanta sau nu de serialele indiene, idee e că, cunosc multe persoane din India și mi au povestit cum e, am citit cărți, documentare.
Cred că nu ar trebui sa "pleci urechea " la tot ce se aude pentru că dacă nu mergem in tara aceea putem sa comentăm multe Chestii.E ca și cum as spune că SUA este plina de mizerie, de oameni nespalati și să o zic doar din auzite.
Dar ...Asta e.Fiecare cu părerea luihappy

| AnaDenisaIsabela66 explică (pentru suntserios):

Realizez și eu că are uneori niste părți rele, orice țară are, însă nu este nici cum arata alții pentru că exagerează uneori.

| suntserios a răspuns (pentru AnaDenisaIsabela66):

Exact... sa nu plec urechea la statistici modiale, la documentare bbc sau la oameni care au vizitat India... nu de alta, dar stie mai bine o fetita de pe TPU care se uita la filme indiene. Si da SUA e mizerabila si plina de nespalati si pe aia am vazut-o cu ochii mei

| tintareco a răspuns:

Singura care te poate ajuta aici la noi este Iulia Vîntur.Succes.