| anonim_4396 a întrebat:

Hello! Sunt studenta la marketing în anul 2, dar as dori sa ma angajez deja în domeniu. Cat ar fi salariu part time pentru anul 2? Dar după ce termin facultatea ce salariu voi avea? Sibiu btw

5 răspunsuri:
| troleibuz a răspuns:

Intrebarea e prea vaga. Te angajezi unde? Ce domeniu? Ce firma? De unde sa stim?

| Andrei200202 a răspuns:

30 lei si 2 banane

| anonim_4396 explică (pentru Andrei200202):

Daca nu ai nimic de zis de ce maninci ****

| Andrei200202 a răspuns (pentru anonim_4396):

E un răspuns adecvat pentru această întrebare atât de "complexă", atât de, detaliată. La cum se exprimă fata asta nici în piață la vândut mici n-o s-o primească.
Acum serios, nu știu la ce răspunsuri se așteptă. Deodată ce intrii la o facultate te interesezi să vezi ca ce vei profesa, cam cât se câștigă și altele. Dar stai că prima oară întrebam de salariu și după tot de salariu. De unde naiba să știm noi ce posturi există pentru domeniul ei, normal fiin ca ea să se documenteze nu să intrebe cât câștigă.

| Andrei200202 a răspuns (pentru Andrei200202):

Și salarii nu le fac membrii de pe TPU, ci patronii.