| lavinia99999990 a întrebat:

Hello! Vreau sa încep sa învăț pentru angajare din sursa externa în politie, însă ma speria tematica. As avea nevoie de niște sfaturi legate de stilul de a invata. Se învață mecanic? Cum sa rețin rapid? Cate ore ar trebui sa aloc pe zi pentru învățat?

7 răspunsuri:
| Brizbriz a răspuns:

Te antrenezi zilnic, cu bulanul, si pana la urma inveti "nu-i batuta ca la noi" ca nu e asa de greuhee hee

| Gândesclarece a răspuns:

Te rog, daca ai 1.65 stai acasă, sunt sătulă de voi care nu sunteți în stare să opriți o cearta sau în cel mai rău caz o bătaie.

| Brizbriz a răspuns (pentru Gândesclarece):

Pune biciul pe ei, mama lor de sclavi amarati rolling on the floor
ai nevoie de ajutor?hee hee

| Gândesclarece a răspuns (pentru Brizbriz):

Da, am niste machiaje poate mă ajuți să le aranjez.

| lavinia99999990 explică (pentru Gândesclarece):

Am mai mult laughing

| Gândesclarece a răspuns (pentru lavinia99999990):

Și? Degeaba ai stai parcată.

| catalin09023 a răspuns (pentru Gândesclarece):

Dar cine esti tu sa pui conditii? Ministrul Afacerilor Interne?
Te anunt ca limita de inaltime e un criteriu discriminator.
PS. Sa stii ca unii de 1.64 m isi fac mai bine treaba decat unii de 2 m rolling on the floor Nu inaltimea face diferentawinking
Invata ce presupune politia.