| KLLO a întrebat:

Hello! Vreau sa stiu si eu daca fac IMA (Intact Media Academy ) o sa ma angajeze automat dupa ce termin cursurile? pe toti? sau pe aia cu "pile" si aia foarte destepti? THX!

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Daca vor face angajari, vor tine seama de a doua varianta.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu anagajeaza pe nimeni. iti iau repede 1500 euro pe un curs, apar niste maimutoii de Gadea care chipurile sunt jurnalisti, sau Dan Negru care probabil te invata sa urli si cam atat si dupa cele 3 luni de curs iti dau un sut in cu.r si iti cauti singur de munca

| mc2nistor a răspuns (pentru suntserios):

Dar stii tu ca asa e? adica ai facut cursul si asa s-a intamplat? ca nu inteleg. Daca o spui doar asa ca sa te afli intreaba.esti zero.