| Snopic25 a întrebat:

Hey am terminat a 8 si de abia acum mi-am dat seamma ca vreau sa intru in liceul ALexandru Ioan Cuza dar faza e ca l-am pus primul pe cantemir care are media cu 40 de sutimi mai mult iar al doilea rosseti care are media 8.22... EU am 8, 67 iar in cuza se intra cu 8.60 am cum sa intru in Cuza? funda.

Răspuns Câştigător
| Dana211 a răspuns:

E putin probabil pentru ca cel de-al doilea liceu are media mai mica decat a ta si atunci e destul de sigur ca vei intra acolo

1 răspuns:
| Ioonela a răspuns:

Nu cred ca mai poti sa intri acum in Cuza, cel mai probabil in rosseti, dar poti sa te muti pe semestrul II in ce liceu vrei.