| ioanaioanaa355673382 a întrebat:

Hey! Are cineva nevoie de un editor / scriitor pentru versuri de melodii / editor pentru melodii sau orice altceva ce tine de aceste hobby-uri/job-uri?
Ma ofer si daca aveti nevoie, ma puteti contacta. Versuri scriu, incerc sa le fac cat mai frumoase posibil, la fel si video-urile pe care le editez. Am destula experienta intr-un program pentru edit, anume Filmora (am versiunea cumparata), lucrez de 2 ani in ea... Curand am incercat si alte programe, deci daca aveti nevoie, ma ofer

4 răspunsuri:
| Andreeiy a răspuns:

Contra cost?

| ioanaioanaa355673382 explică (pentru Andreeiy):

Depinde de ce ai nevoie

| Andreeiy a răspuns (pentru Andreeiy):

Nu

| ioanaioanaa355673382 explică (pentru Andreeiy):

Da-mi mesaj pe privat sa vorbim