| zambilici a întrebat:

Hey buna...care ma poate ajuta cu o scrisoare de recomandare pentru un post de receptionista? Sau macar cateva idei, sfaturi. Mshappy

1 răspuns:
| Preacher a răspuns:

Super joc online de care nu te plictisesti niciodata, este un simulator economic unde poti face bani cu putina atentie si pricepere in economie, copiati link-ul de mai jos pentru a putea accesa site-ul sau pur si simplu click daca va permite http://www.virtconomics.com/recruit/vgn5zn5popj5iqi6vh8f contul se activeaza in 30 de secunde si ai un bonus de 10 ron