| Radu345 a întrebat:

Hey! Daca as vrea sa merg pe IT stiu ca îți trebuie câteva calități cumva și de mic sa îți placa.Imi puteți recomanda niște site-uri unde sa creez lucruri sau gen sa fac un design unor lucruri ca de ex.carti de credit sau altceva. Ceva cu care sa imi ocup timpul productiv.
Mulțumesc și imi pare rău...nu prea stiu la ce categorie sa o pun.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca vrei sa mergi pe IT de ce iti pierzi timpul cu designul?

| ALGator a răspuns:

IT e în primul rînd programare și comunicații de date.
Design este design. Se referă la aspectul grafic și se face la școli de media și design.
Cei care știu IT se mai dau și ei designeri și invers deși nu au pregatire. Tu cu care dintre ei vrei să votezi?