| ellena3322 a întrebat:

Hey de ce nu imi merge youtube? Deci deschid o melodie si nici nu imi canta si nici nu im apare vreau mesaj nici nimka se deschide si sta negru si dau clik pe muzica online pe video si nici acolo nu merge deci ce are?

Răspuns Câştigător
| IoanaMontana a răspuns:

Asculta-ma pe mine: o fi de la internet ori de la youtube o problema de la ei.se mai intampla ori are ceva calcul.intreaba-ti prietenii daca la ei merge si vezi ce spun si ei. poate cine stie. sper ca te-am ajutat! funda?

10 răspunsuri:
| DryX a răspuns:

Instaleaza java

| nesuferit a răspuns:

Ai platit netu'? laughing

| ellena3322 explică (pentru DryX):

Pai uite am dat download java si nu ma lasa sa il dowlandez : internet explorer cannot download JAvasetup6u31. exe from sdlc-esd bla bla. Internet explorer was not able this internet site.The requested site is either unvaialble or cannot be found. PLEase try again later?

| ellena3322 explică (pentru nesuferit):

Da alataieri l-am platit laughing si daca nu il plateam nu im facea conectare laughing

| nesuferit a răspuns (pentru ellena3322):

Instaleaza mozilla, o sati para sus ceva install missin' bla bla, ii da accept, inchizi mozzila, lasi sa se instaleze, si apoi deschizi mozila din nou smug

| ellena3322 explică (pentru nesuferit):

Doamne nu ma lasa sa dowlandez nimica de pe net sad

| nesuferit a răspuns (pentru ellena3322):

Dai un pumn laughing

| DryX a răspuns:

Spune-i cuiva sa-ti dea google chrome pe mess si nu mai ai probleme

| darkhagi a răspuns:

Pentru-ca nu are picioare