| HellYeahChristine a întrebat:

Hey! Despre facultatea de Management-Marketing as vrea sa stiu si eu mai multe despre materii si daca este grea sau nu? Merita facuta?

1 răspuns:
| Vali87 a răspuns:

Facultatea de Manag Mrk de la Romano Americana sau de la Academia de Studii Economice? Banuiesc ca la prima te referi.
Oricum fie ca e prima fie ca e a doua, eu am fc ASE-ul ciclul de licenta +masterat in mrk, termin anul asta. Inveti degeaba 5 ani de zile ca nu te invata mare lucru in realitate ( in comp cu alte facult poate ) dar practic nu inveti mare lucru, crede-ma. Si la Romano- Americana tot asa nu are ce sa te invete practic, poate doar teorie si aia, asa si asa sau mai deloc, poate sa o faci doar asa ca sa ai o diploma, crede-ma ca stiu ce iti spun. Dc te referi la Manag Mrk de la ASE, ma poti intreba mai multe lucruri, imi dai mesaj.
Pa Pa!