| Gusticel a întrebat:

Hey Gusticeilor

De ce nu putem sa facem TPU-ul negru? Hai sa vorbim cu adminii sa bage modul intunecat pe TPU. Vreti?

~Gusticel

20 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pe telefon, daca activezi modul nocturn... se transforma si pagina in ceva darky asa.

Deci mna...

| Gusticel explică (pentru DoarBogdan):

Ia stai ca incerc si eu

| Gusticel explică (pentru DoarBogdan):

Nu meeergeee

| DoarBogdan a răspuns (pentru Gusticel):

Atunci probabil depinde de telefon. Pe Samsung cel putin... merge.

| Gusticel explică (pentru DoarBogdan):

Eu am iPhone

| Gusticel explică (pentru DoarBogdan):

Mai bine alb, e mai elegant

| Digikey a răspuns:

Ai modificat iar intrebarea, cred ca ai probleme serioase la mansarda.

| Mirel4412 a răspuns:

De ce ai scrie gusticeilor laughing) eu am Huawei si nu se schimba si TPU in negru, ar fi mult mai bine pe negru

| Gusticel explică (pentru Mirel4412):

Pentru ca sunteti gusticeii mei

| Mirel4412 a răspuns:

Revin cu un update:
Poti face TPU-ul negru, cam asa:

Scrii in search box:
chrome://flags

Cauti "dark mode"

Dai pe prima chestie ce are in nume dark mode, si setezi ENABLE

Acum ai dark mode

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mirel4412):

Sau mai merge cu firefox cu dark reader instalat de la suplimente

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mirel4412):

Sau văd că pe Bromite la setări>temă apare funcția "întunecă site-urile", dar prefer dark reader că îi customizabil

https://imgur.com/a/sTvvbQk

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te gandesti non stop nu, daca pui in aplicare exista o sansa. Poate ceva mai interesant decat tiktok, ceva util.

| Gusticel explică (pentru anonim_4396):

Pai ma gandesc pana pun in aplicare laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Gusticel):

Wtf de ce ai modificat intrebarea? acum nu mai are niciun sens.

| Gusticel explică (pentru anonim_4396):

M-am razgandit

| Gusticel explică (pentru anonim_4396):

Ce ai scris tu are inca sens laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Https://imgur.com/a/4dlAusj

| Mopmop a răspuns:

Citind unele intrebari si raspunsuri la modul general exista negru pe TPU asa incat ideea ta nu are senslaughing

| al0o0o0 a răspuns:

Ar fi o idee.