| nastaseelenacristina a întrebat:

Hey la toata lumea,cui ii place muzica si vrea sa incerce sa facem o trupa,eu am doar cantece compuse de mine,bineinteles trebuiesc lucrate la studio,caut colaboratori,poate cu experienta sau nu neaparat,genul Delia,Smiley...pop cu influente, in Bucuresti

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La manele nu te bagi? Găsim o instrumentală blana, ma mai joc eu cu sunetele, versuri fac eu rost, video bun și iese bine, in loc de Smiley Delia, ceva gen Sorinel Pustiu, Nicolae Guta, manele de petrecere?

| CarcotasulVesel a răspuns:

Accepti si batrani de 50 de ani carora le place heavy metal si sunt bata la cantat? big grin

| SuNaM a răspuns:

Ma bag, am facut ceva ani de kanto si mereu am vrut sa fac parte dintr-o trupa :3 ..also din Bucuresti, da-mi un mod de contact pe privat sau ceva sa vorbim :p